Concerten in April 2024

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Mon 1 April 2024
Tue 2 April 2024
Wed 3 April 2024
Thu 4 April 2024
Fri 5 April 2024
Sat 6 April 2024
Sun 7 April 2024
Mon 8 April 2024
Tue 9 April 2024
Wed 10 April 2024
Thu 11 April 2024
Fri 12 April 2024
Sat 13 April 2024
Sun 14 April 2024
Mon 15 April 2024
Tue 16 April 2024
Wed 17 April 2024
Thu 18 April 2024
Fri 19 April 2024
Sat 20 April 2024
Sun 21 April 2024
Mon 22 April 2024
Tue 23 April 2024
Wed 24 April 2024
Thu 25 April 2024
Fri 26 April 2024
Sat 27 April 2024
Sun 28 April 2024(1 event)

11:00: Pianoconcert


Sun 28 April 2024

Het Programma: nog niet bekend

Elke week speel ik nieuwe muziekstukken. Laat u dus elke week verassen door muziek die mij op dat moment het meest inspireerd!

Weststraat 15
Kortgene, Noord-Beveland 4484AA
Mon 29 April 2024
Tue 30 April 2024
Wed 1 May 2024
Thu 2 May 2024
Fri 3 May 2024
Sat 4 May 2024
Sun 5 May 2024